Spotkanie z Krzysztofem Piersą – Biblio(STACJA)-Integracja!

Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyły się dwa warsztaty z autorem poradników m.in. „Komputerowy Ćpun” i „Trener Marzeń”, terapeutą ds. uzależnień i znanym youtuberem – Krzysztofem Piersą.
W spotkaniach wzięli udział uczniowie z działdowskich szkół : V klasa Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi, VIII klasa Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego, oraz młodzież z I klasy Technikum Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie im. gen. Sylwestra Kaliskiego. Podczas dzisiejszych warsztatów realizacji marzeń i radzenia sobie z krytyką Krzysztof Piersa dał wskazówki młodym ludziom w jaki sposób mogą zaplanować realizację swojego marzenia oraz jak może wyglądać wytyczenie ich własnej ścieżki zawodowej. Podczas rozmowy prowadzący poświęcił dużo czasu tematowi krytyki i hejtu, radził jak na nią reagować i nie poddawać się jej destrukcyjnej mocy.

*Dzisiejsze spotkania odbyły się w ramach projektu „Biblio(STACJA)-Integracja!”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Krzysztof Piersa stoi przed publicznością, za nim po lewej stoi flipchart a po prawej na sztalucze dwa plakaty, logo Biblio(STACJA) - Integracja! i warsztaty realizacji marzeń i radzenia sobie z krytyką
Krzysztof Piersa i bibliotekarka stoją przed publicznością, za nim po lewej stoi flipchart a po prawej na sztaludze dwa plakaty, logo Biblio(STACJA) - Integracja! i warsztaty realizacji marzeń i radzenia sobie z krytyką
publiczność siedząca na krzesłach w Mediatece