Ogłoszenie wyników konkursu pt. „Czy to bajka czy nie bajka” – Maria Konopnicka oczami najmłodszych.

Szanowni Państwo mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu plastycznego, który został przeprowadzony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Działdowie w ramach projektu „Biblio(STACJA)-Integracja!”. Konkurs był poświęcony twórczości patronki roku 2022 – Marii Konopnickiej. Na kanwie fragmentu jej powieści o „Krasnoludkach i Sierotce Marysi” powstały piękne prace , które oceniło Jury.W zadaniu wzięły udział dzieci z działdowskich przedszkoli oraz z przedszkoli z powiatu (w wieku 5-6 lat). Zwycięzcami zostały następujące grupy przedszkolne:

Miejsce I – grupa III „Wiewiórki” z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1, Przedszkole nr 1

Miejsce II – grupa IV „Biedronki” z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1, Przedszkole nr 1

Miejsce III – grupa IV „Biedronki” z Zespołu Placówek Oświatowych nr 4, Przedszkole nr 4

Wyróżnienie – grupa VII „Biedronki” z Zespołu Placówek Oświatowych nr 5, Przedszkole nr 5

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy Skontaktujemy się z Wami w celu przekazania nagród.

*Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

cztery paczki z nagrodami i zebrane w teczki prace zwycięzców konkursu leżą na podłodze w mediatece