„Okruchy życia w rymach podsmażane” Marek Chojnacki

5.10.2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie miała miejsce promocja VIII Działdowskiego Zeszytu Literackiego. Tym razem gościem specjalnym wieczoru był Marek Chojnacki, który przedstawił publiczności oraz czytelnikom biblioteki swój najnowszy tomik wierszy pt. „Okruchy życia w rymach podsmażane”. Spotkanie poprowadziła Iwona Misiopecka wraz z Piotrem Kozikowskim. Podczas spotkania można było wysłuchać wierszy poety w wykonaniu członków Działdowskiej Kuźni Słowa m.in. Sylwii Kaczmarczyk, Anny Kaszubskiej, Elżbiety Karlsson, Pawła Kamińskiego, Zbyszka Kędzierskiego, Gosi Grabowskiej, Alicji Raguckiej- Prawda, a także córki Pana Marka -Michaliny Chojnackiej czy Elka Cichosza. Muzyczny występ Marty Wiadrowskiej uświetnił ten poetycki wieczór 🙂 Serdecznie dziękujemy wszystkim miłośnikom poezji przybyłym do Miejskiej Biblioteki Publicznej na wczorajsze spotkanie. *Wydawcą tomiku Marka Chojnackiego pt.”Okruchy życia w rymach podsmażane” jest Działdowska Kuźnia Słowa. Publikacja jest współfinansowana ze środków Gminy-Miasta Działdowo.

Marek Chojnacki siedzi na scenie z prowadzącymi spotkanie Iwoną Misiopecką wraz z Piotrem Kozikowskim, wiersz czyta Elek Cichosz
Marek Chojnacki siedzi na scenie z prowadzącymi spotkanie Iwoną Misiopecką wraz z Piotrem Kozikowskim, przed nimi siedzi publiczność
Marta Wiadrowska śpiewa
publiczność na spotkaniu z autorem siedzi  na krzesłach w mediatece