Wizyta studyjna bibliotekarzy z Przasnysza

W dniu dzisiejszym, gościliśmy bibliotekarki i bibliotekarzy z Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu którzy przyjechali do nas z wizytą studyjną. Nasi goście powitani zostali przez Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie – Justynę Lytvyn, która opowiedziała grupie o działalności naszej biblioteki, formach edukacji czytelniczej, realizowanych projektach, a także pokazała biblioteczną przestrzeń.Był to czas dzielenia się dobrymi praktykami i wymiany myśli. Mamy nadzieję, że spotkanie w działdowskiej bibliotece było dla naszych gości ciekawym i inspirującym doświadczeniem. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za spotkanie.

bibliotekarze z Przasnysza pozują do grupowego zdjęcia w oddziale dla dzieci
bibliotekarze z Przasnysza siedzą w MEDIATECE na krzesłach i oglądają prezentację na ekranie projektora przy którym stoi dyrektorka