„Pamięć” Elka Cichosza – promocja książki

Wczoraj (tj. 4.11) w naszej bibliotece wspominaliśmy sylwetki mieszkańców powiatu działdowskiego, którzy mimo, że odeszli, pozostają w naszej pamięci. Wszystko, to za sprawą publikacji Ładysława „Elka” Cichosza, pt. „Pamięć..”, której promocja miała u nas miejsce. Autor opowiedział o okolicznościach powstania jego trzeciej książki z cyklu „Spacer po cmentarzach”, następnie można było obejrzeć film Marcina Ostrowskiego, towarzyszący publikacji. Na koniec spotkania zebrani mieli okazję wysłuchać wiersza Pani Alicji Poturnickiej. Dziękujemy wszystkim za te chwile wspomnień!

na ekranie projektora puszczany jest film, publiczność siedzi w ciemnej sali
autor książki podpisuje książki dla publiczności przy stoliku
autor książki siedzi przy stoliku na którym leży jego ostatnia książka, w tle stoi plakat promujący książkę, z lewej stoi zapowiadająca go dyrektor biblioteki
jedna osoba z publiczności składa autorowi podziękowania w formie wiersza za napisanie książki