Teatr przy stoliku

Dziś (tj.23.01.2023 r.) wypełniona po brzegi sala Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie, po raz pierwszy w tym roku spotkała się przy teatralnym stoliku. Tym razem za sprawą Alicji Kochańskiej i Cezarego Iłczyna (aktorów z Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie) nasi goście wysłuchali pięknej, lirycznej komedii romantycznej pt. „STAROMODNA KOMEDIA”. Okraszoną znakomitym dialogiem i wieloma celnymi obserwacjami obyczajowymi sztukę, jednego z najwybitniejszych współczesnych dramaturgów – Aleksieja Arbuzowa zapowiedziała Elżbieta Lenkiewicz, która wraz z Dyrektor MBP w Działdowie – Justyną Lytvyn przywitała wszystkich zebranych na wczorajszym spotkaniu gości. Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność.

aktorzy siedzą przy stoliku
aktorzy siedzą przy stoliku a obok stoi osoba zapowiadająca sztukę
widok na siedzącą publiczność za pleców aktorów