Spotkanie autorskie z Katarzyną Ryrych

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe spotkanie autorskie, które odbędzie się w naszej Bibliotece 25 kwietnia o godzinie 12:30. Gościem spotkania będzie Katarzyna Ryrych. To wyjątkowa osoba, która swoim pisarstwem potrafi wciągnąć czytelnika w świat pełen emocji i niezapomnianych scen. Jej książki zyskały ogromną popularność wśród czytelników i krytyków literackich. Podczas spotkania będziemy mieli okazję porozmawiać z Katarzyną na temat jej pisarskiej drogi oraz najnowszej powieści.

To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do spotkania ciekawych ludzi, wymiany myśli i poszerzenia horyzontów. Zachęcamy do udziału zarówno fanów twórczości Katarzyny Ryrych, jak i wszystkich zainteresowanych literaturą.

Nie przegapcie tej okazji, żeby spotkać się z jedną z najbardziej fascynujących polskich pisarek!

Spotkania z autorką odbędą się w bibliotekach powiatowych:

24 kwietnia 2023 r.
Gminna Biblioteka Publiczna w Iłowie Osadzie godz. 8:00