Majówka w bibliotece

Działdowo na majowo! Kochani za nami dwa intensywne dni. Majówka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie to nie tylko edukacja i rozwijanie własnych zainteresowań, ale również możliwość wspaniałej zabawy i spędzenia czasu ze swoją rodziną. Biblioteka to nie tylko miejsce, w którym można wypożyczyć książkę lub skorzystać z Internetu, ale także oferuje wiele ciekawych wydarzeń dla mieszkańców naszego miasta. Chcielibyśmy podziękować czytelnikom za aktywny udział w akcjach bibliotecznych, które przygotowaliśmy dla Was. W ramach naszego projektu „Plantcrossing” udało nam się wymienić wiele roślin i zwiększyć naszą lokalną bioróżnorodność. Odbyły się również warsztaty z kodowania pod hasłem „Robot łączy pokolenia”, które zainteresowały wiele osób z różnych grup wiekowych, dzięki czemu udało nam się zorganizować ciekawe i pouczające spotkania. Ciekawą akcją dla całych rodzin było składanie tekturowych zabawek. Zadanie to nie było łatwe, ale dostarczyło wielu chwil radości i zabawy nie tylko najmłodszym. Mieliśmy przyjemność uroczyście wręczyć nagrody dla zwycięzców mobilnej gry terenowej „Działdowo na majowo”, która odbyła się wczoraj w naszym mieście. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak aktywny udział naszych czytelników i już teraz zapraszamy na kolejne spotkania w naszej bibliotece.

plantcrossing
Rodzinne warsztaty z programowania
Zwycięzcy w mobilnej grze terenowej Działdowo na majowo