Promocja tomiku Magdaleny Cejman

29.05 odbyła się promocja 11. Działdowskiego Zeszytu Literackiego pt. „Nasiona ciszy” autorstwa Magdaleny Cejman.

Magdalena Cejman urodziła się w Działdowie, gdzie mieszka do dziś. Ukończyła filologię polską ze specjalizacją teatralną i historię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a następnie podyplomowo oligofrenopedagogikę. Pracowała jako dziennikarz, obecnie jako nauczyciel. Należy do Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Publikowała na łamach „Gazety Działdowskiej”, „Tygodnika Ciechanowskiego” oraz „Gazety Olsztyńskiej”. Jej wiersze znalazły się kilku almanachach poetyckich. Jest laureatką konkursów poetyckich – m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Laur Poligrafów” w Ciechanowie. Dwukrotnie wystąpiła podczas Powiatowych Wieczorów z Poezją. Jest autorką indywidualnych tomików poezji: „Zdania milczeniem odziane”, „Na granicy spadających liści”.

Spotkanie poprowadził Piotr Kozikowski, a wiersze poetki czytały Natalia Kłosowska i Elżbieta Szczepkowska. Oprawę muzyczną zapewniła Patrycja Szczęsna.

*Publikacja została współfinansowana ze środków Gminy-Miasta Działdowo w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych „Przygotowanie i wydanie publikacji o tematyce lokalnej – historycznych i artystycznych”. Wydruk finansowo wsparli: Heinz Plastic Polska Sp. z o.o., Firma Budowlana Marcin Keller, Przedsiębiorstwo Ciepłownicze Sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Magdalena Cejman i Piotr Kozikowski
 Patrycja Szczęsna zapewnia oprawę muzyczną
Natalia Kłosowska czyta fragmenty książki
Publiczność na spotkaniu z autorką
Szczepkowska  czyta fragmenty książki
Burmistrz wręcza kwiaty Magdalenie Cejman
ksiązki autorki wyłożone na stole

Możliwość komentowania została wyłączona.