Dzień dziecka w bibliotece

W tym roku Dzień Dziecka w Bibliotece trwał aż dwa dni i był wypełniony po brzegi fantastyczną zabawą!

W piątek (31.05) odbyły się trzy pokazy mobilnego planetarium, które zabrało dzieci w kosmiczną podróż! Gwiazdy, planety, galaktyki-wszystko na wyciągnięcie ręki! Jest to nowa, niestandardowa forma edukacji, która zaciekawiła i zachwyciła małych odkrywców oraz ich opiekunów.

* Dziękujemy Gminie-Miasto Działdowo oraz Pani Jolancie Działak Pełnomocnikowi Burmistrza ds. uzależnień za sfinansowanie atrakcji!

W sobotę (1.06) wzięliśmy udział w Festynie z okazji Dnia Dziecka. Dzieci mogły bawić się robotami Photon, które rozruszały kreatywność i wyobraźnię oraz grały na owocach wykorzystując do tego płytki Makey-Makey. Dzieci tworzyły także piękne prace plastyczne, a kolorowe tatuaże, dodały jeszcze więcej radości do tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za wspólną zabawę i niesamowitą atmosferę!

mobilne planetarium podczas pokazu
mobilne planetarium z zewnątrz
pracownicy MBP na festynie z okazji dnia dziecka w parku PCK
dzieci sterują Photonami

Możliwość komentowania została wyłączona.