Drodzy! Za nami pierwszy tydzień naszych bibliotecznych wakacji! Tworzyliśmy własne wizytówki w programie graficznym, projektowaliśmy grę planszową, nagrywaliśmy filmiki, wzięliśmy udział w bibliotecznym queście, a na ostatnim warsztacie robiliśmy hologramy. Dziękujemy za wspaniałą pracę uczestników!








