Festyn „Wstąp po zdrowie”.

Na stoisku Biblioteki można było obejrzeć książki związane z promocją zdrowia, pochwalić się zdolnościami plastycznymi, biorąc udział w loterii wykazać się wiedzą, otrzymać materiały promocyjne, porozmawiać z bibliotekarkami. Odwiedziło nas wielu gości, to był nasz pierwszy „występ” na festynie, ale chyba nie ostatni.

Wnętrze parku , przy stanowisku MBP dyrektor Justyna Lytvyn i pracownicy MBP oraz młodsi i starsi czytelnicy.
Wnętrze parku , przy stanowisku MBP dwie młode czytelniczki.
Przy banerze MBP bibliotekarka Mariola Wilkowska i dyrektor MBP Justyna Lytvyn oraz czytelniczka.
Wnętrze parku , przy stanowisku MBP młodzi czytelnicy i dwie pracownice MBP.
Wnętrze parku , przy stanowisku MBP młoda czytelniczka i bibliotekarka Marzena Pawłowska.
Wnętrze parku , przy stanowisku MBP bibliotekarka Marzena Pawłowska i młody czytelnik z mamą.
Chłopiec rysuje kolorową kredą na tablicy kredowej.
Na stoliku wystawa książek z MBP na potrzeby festynu.
Przy banerze MBP pracownice MBP oraz mieszkańcy Działdowa.
Na stoliku wystawa książek z MBP na potrzeby festynu oraz mieszkańcy.