Dni Otwarte Funduszy Europejskich – lekcja biblioteczna dla przedszkolaków z grupy „Krasnoludki”

W lekcji edukacyjnej pt. „Poznajemy kraje Unii Europejskiej” wzięły udział dzieci z Przedszkola „Krasnoludek”. Każde dziecko dostało opaskę z flagą jednego z krajów UE. Poznaliśmy też niektóre kraje europejskie oraz obejrzeliśmy prezentację na ich temat. Na koniec dzieci pokolorowały maskotkę Unii Europejskiej – Syriusza.

Wnętrze biblioteki. Na kolorowych pufach siedzą dzieci. Biorą udział w lekcji bibliotecznej edukacyjnej pt. "Poznajemy kraje Unii Europejskiej". Lekcję prowadzi bibliotekarka Ola Cybulska.
Wnętrze biblioteki. Grupa dzieci bierze udział w lekcji edukacyjnej pt. "Poznajemy kraje Unii Europejskiej". Na głowach dzieci znajdują się opaski z flagami krajów UE. W tle na sztalugach plakaty  z rebusami.