O finansach… w bibliotece.

13 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie zakończyła się trzecia edycja cyklu spotkań dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach… w bibliotece”. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się m.in., jak założyć elektroniczne konto w banku, jak sprawdzić oprocentowanie kredytu, po co są porównywarki cen i jak bezpiecznie kupować przez Internet. Projekt ten był realizowany przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Przy komputerach uczestnicy  cyklu spotkań dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach... w bibliotece”. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Siedmioro uczestników z certyfikatami ukończenia spotkania dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach... w bibliotece”. Kwiaty za prowadzenie szkolenia otrzymała bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Siedmioro uczestników spotkania dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach... w bibliotece” przy stoliku kolorują własnoręcznie białe torby.