Kolejne szkolenie z cyklu „O finansach… w bibliotece”

22 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie zakończył się drugi cykl spotkań dla osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach… w bibliotece”. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzieli się m.in., jak założyć elektroniczne konto w banku, jak sprawdzić oprocentowanie kredytu, po co są porównywarki cen i jak bezpiecznie kupować przez Internet. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kursantom!

Wnętrze biblioteki,mediateka. przy komputerach siedzą uczestnicy drugiego cyklu spotkania osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach... w bibliotece”.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Siedmioro uczestników drugiego cyklu spotkania osób w wieku 50+ w ramach projektu „O finansach... w bibliotece” z certyfikatami i nagrodami za udział w projekcie razem z nimi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.