Lapbookowe warsztaty z Elżbietą Zakrzewską

W Mediatece odbyły się dziś warsztaty z tworzenia lapbooków – interaktywnych teczek wyglądem przypominających papierowy teatrzyk. Były one częścią projektu „(Nie)poczytalni”. Zajęcia twórcze wspierają integrację i pobudzają wyobraźnię, a także dają możliwość patrzenia na książkę z innej perspektywy na czym nam bibliotekarzom bardzo zależy. W warsztatach prowadzonych przez Panią Elżbietę Zakrzewską wzięły udział uczennice kl. 5b Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Działanie to dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Interaktywnych teczka wyglądem przypominająca papierowy teatrzyk. Była ona częścią projektu „(Nie)poczytalni”. Zajęcia twórcze wspierały  integrację i pobudzały wyobraźnię, a także dały możliwość patrzenia na książkę z innej perspektywy.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Warsztaty Lapbookowe z Elżbietą Zakrzewską. Dzieci trzymają swoje lapbookowe teczki. W tle sztaluga z plakatem lapbookowe warsztaty obok bibliotekarka Dorota Kusik.