Spotkanie z Andrzejem Demusem

Wczoraj 26.06.2019 r. (środa) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie „Kiedy opadnie pył. Czarnobyl 30 lat po katastrofie.” Poprowadził je Pan Andrzej Demus, który po raz trzeci gościł ze swoimi podróżniczymi opowieściami w progach naszej biblioteki. Po raz pierwszy w 2017 r. opowiedział działdowskiej publiczności o podróży po wyspach południowego Pacyfiku: Tuvalu, Tonga, Samoa i Fidżi. Po raz drugi podczas spotkania „Indie. Bogowie są wśród nas” mieliśmy przyjemność usłyszeć o Jego podróży po Indiach. Wczorajsze spotkanie, przygotowana na nim prezentacja wraz z interesującą narracją Pana Andrzeja przeniosła wszystkich zebranych w miejsce, o którym 26 kwietnia 1986 r. za sprawą katastrofy jądrowej usłyszał cały świat! Czarnobyl – miejsce, które do dziś wywołuje dreszczyk emocji. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wczorajsze spotkanie!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Goście siedzą na krzesełkach i słuchają pana Andrzeja Demusa który przygotował prezentację o Czarnobylu.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP Justyna Lytvyn wita gości i pana Andrzeja Demusa , który poprowadzi spotkanie.