Spotkanie z Markiem Barańskim.

Marek Barański – dziennikarz i redaktor Gazety Olsztyńskiej, a także autor czterech tomików poezji: „Piecyk na niebie”, „Wiersze magnetofonowe”, „Poezja w miejscach publicznych”, „Echo i dym” poprowadził warsztaty dziennikarskie dla uczniów działdowskich szkół, a po południu spotkał się z miłośnikami poezji.

Wnętrze biblioteki. Przy stoliku Marek Barański - dziennikarz i redaktor Gazety Olsztyńskiej, a także autor czterech tomików poezji przeprowadza warsztaty z dziennikarstwa dla młodzieży.
Wnętrze biblioteki, przy stole siedzi młodzież zgromadzona na warsztaty dziennikarskie z Markiem Barańskim redaktorem Gazety Olsztyńskiej.
Wnętrze szkoły muzycznej, goście zgromadzeni na spotkanie z Markiem Barańskim.
Wnętrze szkoły muzycznej, przy stoliku Marek Barański redaktor Gazety Olsztyńskiej.
Wnętrze szkoły muzycznej, goście zgromadzeni na spotkanie z Markiem Barańskim.