X Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

X Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom potrwa od 29 maja do 5 czerwca 2011 i rozpocznie obchody Jubileuszu 10-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”, w którą zaangażowanych jest już blisko 6400 Koordynatorów i Liderów oraz 2600 miejscowości w całym kraju. Patronat nad Jubileuszem kampanii czytania objęli: p. Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta RP, profesor Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Katarzyna Hall, Minister Edukacji Narodowej, Radosław Sikorski, Minister Spraw Zagranicznych, Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka. W skład Komitetu Honorowego Jubileuszu wchodzą m.in. Wanda Chotomska, poetka i pisarka, Bohdan Butenko, ilustrator i autor, dr Juliusz Braun, Prezes Zarządu Telewizji Polskiej S.A., Jerzy Baczyński, Redaktor Naczelny Polityki, Janina Ochojska, Prezes Polskiej Akcji Humanitarnej, prof. Andrzej Zoll i inne osobistości.

Wnętrze biblioteki, grupa dzieci siedzi między regałami na wykładzinie zebrała się z okazji Jubileuszu 10-lecia kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
Na schodach przed MBP w Działdowie grupa dzieci z opiekunkami.