Warsztaty „malowania na szkle motywów wakacyjnych”

Dziś odbyły się wyjątkowe warsztaty malowania na szkle. Wyjątkowe ze względu na uczestników, a mianowicie zaprosiliśmy seniorów ze swoimi pociechami do wspólnego malowania motywów wakacyjnych na szkle 🙂 Radosna, rodzinna atmosfer sprzyjała efektywnej pracy, a rezultat możecie Państwo podziwiać sami. Warsztaty zostały przeprowadzone pod okiem instruktora dzięki projektowi „, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu!!!

Na stoliku farbki,pędzelki, szkło oraz dwie sztalugi z plakatami ''Biblioczas''i drugi plakat ''Warsztaty plastyczne malowanie na szkle wakacyjnych motywów''.
Wnętrze biblioteki. Przy stolikach dzieci z opiekunami malują wakacyjne motywy na szkle.
Prace plastyczne wakacyjne motywy na szkle wykonane przez dzieci.