Warsztaty z projektowania i druku 3D

Po raz pierwszy mieliśmy możliwość zorganizowania warsztatów z projektowania i druku 3D dzięki projektowi „BiblioCzas”, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury. Warsztaty to przygoda dla dzieci i młodzieży, którą przeprowadzili Panowie z Instytutu Wyobraźni. Uczestnicy projektowali, obserwowali pracę drukarki, skanera 3D i przykładowych wydrukowanych przedmiotów. To były bardzo ciekawe, nowatorskie i owocne warsztaty, a niebawem wszyscy otrzymają wydrukowane swoje projekty!!!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Grupa dzieci biorąca udział w warsztatach z projektowania i druku 3D. Zajęcia przeprowadzili panowie z Instytutu Wyobraźni.
Małe samochody z instytutu wyobraźni.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na stoliku gadżety z Instytutu Wyobraźni.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Dzieci na zajęciach z programowania i druku 3D.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Dzieci przy komputerach na zajęciach z projektowania i druku 3D. Zajęcia prowadzą panowie z Instytutu Wyobraźni.
Na stoliku maszyna i inne gadżety z Instytutu Wyobraźni.
Różne gadżety z zajęć programowania i druku 3D.