Teatr „Maska” – „Prastara Książnica- Skarb i Tajemnica”

„Prastara Książnica-Skarb i Tajemnica”-taki tytuł nosiło przedstawienie Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa, które można było dziś (29.07) obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie. Aktorzy przenieśli najmłodszych widzów do zaginionej wyspy, na której ukryty był skarb. Główna aktorka, piratka Kira nie potrafiła odnaleźć skarbu bez pomocy Internetu. Z pomocą przyszedł tygrysek, kangur a nawet Szaman, który przekazał bohaterce rebus do rozwiązania. Dzięki temu, wszyscy mogli dowiedzieć się, że prawdziwym bogactwem nie jest skarb, ukryty gdzieś daleko na wyspie, ale nasza wiedza, którą pogłębić możemy w bibliotekach, czytając książki. Dzisiejsze przedstawienie było najlepszą promocją czytelnictwa oraz świadomego korzystania z Internetu. Dostarczyło ono młodym widzom wielu emocji, wielkiej dawki radości, śmiechu, a nawet okazji do tańca. Spotkanie to odbyło się w ramach projektu „(Nie)poczytalni” i dofinansowano je ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie!

Wnętrze biblioteki. Przedstawienie  „Prastara Książnica-Skarb i Tajemnica” Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa. W pirackim stroju aktorka teatru, w tle wyspa, drzewo i ptak.
Wnętrze biblioteki. Przedstawienie  „Prastara Książnica-Skarb i Tajemnica” Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.
Wnętrze biblioteki. Przedstawienie  „Prastara Książnica-Skarb i Tajemnica” Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.
Wnętrze biblioteki. Dzieci oglądają przedstawienie „Prastara Książnica-Skarb i Tajemnica” Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Możliwość komentowania została wyłączona.