„Spotkajmy się przed ratuszem. Pożegnanie szkoły”

Na festyn „Spotkajmy się przed ratuszem. Pożegnanie szkoły” z okazji zakończenia roku szkolnego MBP przygotowała dla dzieci bajkowy ogródek.
Zdjęcie z żółwikiem Franklinem, kolorowanki, zabawki, „stroiki” z rysunkami postaci bajkowych czekały na dzieci przy naszym stoisku.
Festyn zorganizowali Burmistrz Działdowa, grupa radnych, Miejski Dom Kultury, Biblioteka i prywatni przedsiębiorcy.

Plac przed ratuszem, festyn  „Spotkajmy się przed ratuszem. Pożegnanie szkoły” z okazji zakończenia roku szkolnego MBP przygotowała dla dzieci bajkowy ogródek.
Dziewczynka z zieloną piłką i miesięcznikiem dla dzieci.
Troje dzieci w bajkowych opaskach na głowie.