Kino plenerowe

W sobotę 3 sierpnia odbyła się projekcja familijnego kina plenerowego, można było w miłej atmosferze za budynkiem naszej biblioteki, obejrzeć film „Jutro będziemy szczęśliwi”. Pokaz odbył się w ramach projektu „(Nie)poczytalni”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dziękujemy działdowskiej publiczności za tak liczne przybycie!

Za budynkiem MBP kino plenerowe oraz krzesełka przygotowane do seansu. Przy sztaludze z plakatem '' (Nie) poczytalni'' stoi bibliotekarka Dorota Kusik.
Za budynkiem MBP kino plenerowe na leżakach wszyscy zgromadzeni goście na seans filmowy pt. ,,Jutro będziemy szczęśliwi''. W tle na ekranie film.
Za budynkiem MBP kino plenerowe oraz krzesełka przygotowane do seansu obok sztaluga  z plakatem ''Nie poczytalni''.