Promocja tomiku poezji Anny Kazimiery Cegiełki

28 sierpnia w działdowskiej bibliotece odbyła się promocja tomiku poetyckiego Anny Kazimiery Cegiełki pt. „Czas kwitnących bzów”. To już drugi tomik autorki. Gości przywitała prezes Działdowskiej Kuźni Słowa Renata Buczyńska i dyrektor biblioteki, a spotkanie poprowadziły członkinie SDKS Elżbieta Karlsson i Teresa Dwórznik-Romańska. Muzycznie wydarzenie uświetnił występ Kuby Krajkowskiego i Igora Lipki. Wszyscy wysłuchali wierszy w wykonaniu autorki i zaproszonych gości: Janiny Dzenis, Jolanty Falba, Amelii Jędraszek, Anny Ludwiczak, Kasjana Draszkiewicza, Igora Choszczewskiego, Bartka Rucińskiego, Elżbiety Karlsson i Teresy Dwórznik-Romańskiej. Po spotkaniu można było zdobyć autograf autorki. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki, przy stoliku członkinie  SDKS Elżbieta Karlsson i Teresa Dwórznik-Romańska, obok dziewczynka z mikrofonem.
Wnętrze biblioteki, promocja tomiku poezji Anny Kazimiery Cegiełki przy stoliku członkinie  SDKS Elżbieta Karlsson i Teresa Dwórznik-Romańska.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku członkinie  SDKS Elżbieta Karlsson i Teresa Dwórznik-Romańska, obok chłopiec z mikrofonem.
Wnętrze biblioteki, promocja tomiku poezji Anny Kazimiery Cegiełki, na krzesełkach siedzą wszyscy goście.