Warsztaty Kamishibai z grupą Tygrysków

Dzieci z grupy Tygrysków z Przedszkola „U Misia” wzięły udział w warsztatach literacko-plastycznych z wykorzystaniem teatrzyku Kamishibai. Dzieci zobaczyły prezentację na temat historii Kamishibai oraz wysłuchały opowiadania „Słowik”. Uczyliśmy się także układać zdarzenia w ciągu przyczynowo-skutkowym. Następnie dzieci korzystając z przygotowanych wcześniej materiałów ułożyły własną opowieść i przygotowały karty teatrzyku Kamishibai. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „(Nie)poczytalni”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki ,oddział dla dzieci. Dzieci siedzą na pufach i słuchają teatrzyku kamishibai, który czyta bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Wnętrze biblioteki ,oddział dla dzieci. Dzieci siedzą na pufach i oglądają swoje prace plastyczne.
Wnętrze biblioteki ,oddział dla dzieci. Dzieci siedzą na pufach i biorą udział w  warsztatach literacko-plastycznych. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Wnętrze biblioteki ,oddział dla dzieci. Dzieci siedzą na pufach i biorą udział w  warsztatach literacko-plastycznych. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska.