DKK UTW

3 października tradycyjnie tak jak w każdy pierwszy czwartek miesiąca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem zebrani omawiali najnowszą książkę Elżbiety Zakrzewskiej – znanej wszystkim działdowianki, członkini Działdowskiej Kuźni Słowa, bibliotekarki z powołania i wykształcenia . Najnowsze dzieło pisarki nosi tytuł ”Zagadka sprzed lat”. Autorka osobiście uczestniczyła w tym spotkaniu i opowiadała o kulisach powstania swojej książki.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku członkowie DKK UTW omawiają książkę ”Zagadka sprzed lat” Elżbiety Zakrzewskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Członkowie klubu DKK UTW na czele z autorką omawianej książki Elżbietą Zakrzewską.