Biesiada poetycka Krzysztofa Tabaczki

11 października w naszej bibliotece miała miejsce biesiada poetycka, w ramach, której odbyła się promocja tomiku poezji Krzysztofa Tabaczki pt. „Portrety i poszukiwania”. Krzysztof Tabaczka urodził się w Iłowie, od wielu lat mieszka w Działdowie. Od listopada 1997 r. członek Związku Literatów Polskich. Współautor Ciechanowskich i Działdowskich Almanachów Poezji. W 2011 roku odznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Medalem Honorowym „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Rozmowę z autorem poprowadziła Anna Barbara Czuraj-Struzik (poetka i nauczycielka). Uroczystość piękną recytacją uświetnił aktor Radosław Hebal. Poczęstunek został przygotowany przez uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół w Malinowie. Całe wydarzenie odbyło się w ramach zadania „(Nie)Poczytalni”, które zostało dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Zebrani goście siedzą na krzesełkach i słuchają biesiady poetyckiej Krzysztofa Tabaczki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Zebrani goście siedzą na krzesełkach i słuchają biesiady poetyckiej Krzysztofa Tabaczki. Przy stoliku Anna Barbara Czuraj-Struzik oraz poeta Krzysztof Tabaczka.
Przy stoliku Anna Barbara Czuraj-Struzik oraz poeta Krzysztof Tabaczka.    Wnętrze biblioteki,mediateka.
Przy stoliku aktor Radosław  Hebal trzyma mikrofon i recytuje.
Przy stoliku poeta Krzysztof Tabaczka podpisuje swoją książkę tomik poezji pt. ,,Portrety i poszukiwania''.
Na stole poczęstunek został przygotowany przez uczniów i nauczycieli z  Zespołu Szkół w Malinowie.  Całe wydarzenie odbyło się w ramach zadania „(Nie)Poczytalni”, które  zostało dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Przy stoliku dwie nauczycielki i troje uczniów z Zespołu Szkół z Malinowa przygotowali poczęstunek z okazji tomiku poezji pt. „Portrety i  poszukiwania”.

Możliwość komentowania została wyłączona.