„Jeżyki” z Przedszkola nr 1

W poszukiwaniu wiedzy o naszym mieście odwiedziły nas dzieci z grupy „Jeżyki” z Przedszkola nr 1. Uczestniczyły one w zajęciach o tematyce regionalnej, podczas której czytaliśmy bajkę pt. „Księżniczka zaklęta w żabę” pochodzącą ze zbioru „Bajki mazurskie”. Dzieci wysłuchały także prezentacji na temat Działdowa i zabytków znajdujących się w mieście. Następnie dzieci pokolorowały herb naszego miasta.

Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci. Na pufach siedzą przedszkolaki z grupy ''Jeżyki'' z Przedszkola nr 1. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska .
Wnętrze biblioteki, oddział dla dzieci. Na pufach siedzą przedszkolaki z grupy ''Jeżyki'' z Przedszkola nr 1.  Zajęcia prowadzi Aleksandra Cybulska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Grupa dzieci z przedszkola nr 1 zwiedza bibliotekę. Bibliotekarka Dorota Kusik prowadzi zajęcia.