Przedszkole „U Misia” grupa „Pszczółki” w bibliotece

Wspólnie z dziećmi z grupy „Pszczółki” z Przedszkola „U Misia” świętowaliśmy Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia. Dzieci wysłuchały opowiadania o Kubusiu Puchatku, wzięły udział w quizie na temat znajomości książkowych misiów oraz wykonały przepiękne latawce. Na wszystkich czekał też słodki – misiowy poczęstunek. W ramach integracji z dziećmi z Przedszkola nr 5 wszyscy razem zatańczyli do piosenki „Baby shark”.

W oddziale dla dzieci siedzą w kole przedszkolaki grupa ''Pszczółki'' w środku koła chłopiec bawi się łowiąc na zabawkową wędkę małe rybki.
W oddziale dla dzieci siedzą w kole przedszkolaki grupa ''Pszczółki'', słuchają opowiadania o Kubusiu Puchatku. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Dzieci z przedszkola ''U Misia'' tańczą do piosenki ''Baby shark''.