„Muchomorki” z Przedszkola nr 5

Wspólnie z dziećmi z Przedszkola nr 5 świętowaliśmy dziś jedno z najsympatyczniejszych świąt – Dzień Postaci z Bajek. Czytaliśmy opowieść o Czerwonym Kapturku, zgadywaliśmy z jakich bajek pochodzą bajkowe postacie oraz słuchaliśmy piosenek z bajek. Wszystkie dzieci dostały także kolorowe balony, które (mamy nadzieję) będą przypominały o tym święcie.

Wnętrze biblioteki. Dzieci z Przedszkola nr 5 w Działdowie przyporządkowują postacie z bajek do książeczek które leżą na kolorowej wykładzinie. Zajęcia prowadzi Aleksandra Cybulska.