„Truskaweczki” z Przedszkola nr 5

Nie przestajemy świętować Dnia Postaci z Bajek! Dziś bawiliśmy się wspólnie z dziećmi z grupy „Truskaweczki” z Przedszkola nr 5. Wszyscy wysłuchali opowiadania o Czerwonym Kapturku. Dzieci wykazały się ogromną znajomością bajek – znakomicie przyporządkowały postacie do tytułów bajek, odpowiedziały na pytania dotyczące bajek oraz wysłuchały piosenek ze znanych bajek. W nagrodę na wszystkich czekała słodka niespodzianka oraz kolorowe balony 🙂 Dziękujemy za bardzo radosne zajęcia!

Na stoliku książki dla dzieci o tytule ''Klub przyjaciół Myszki Miki'', '''Angry Birds'', ''Księżniczka Ariel i Florek'' obok pluszowa maskotka myszka miki i maskotka rybka florek.
Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzą dzieci z grupy ''Truskaweczki'' z Przedszkola nr 5 przyporządkowują postacie do tytułów bajek, na głowach mają opaski z postaciami z bajek. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska.