10 lat DKK UTW

Już 10 lat DKK UTW! Dokładnie 7.11.2009 roku odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy UTW. Miało ono uroczystą oprawę były wiersze, tort, kwiaty i niekończące się podziękowania dla moderatorki klubu, Ewy Sotomskiej. Dyskutanci obejrzeli prezentację z działalności klubu na przestrzeni 10 lat, przeczytali już wspólnie 98 książek! Dziękujemy wszystkim za udział w klubie i te wszystkie wspaniałe rozmowy o literaturze, które się odbyły.

Na stoliku tort z okazji 10LAT działającego klubu DKK UTW , na torcie napis 10lat DKK UTW oraz malutkie marcepanowe książki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Spotkanie DKK UTW z okazji 10 lat działania klubu, na stoliku tort.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Spotkanie DKK UTW z okazji 10 lat działania klubu.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Spotkanie DKK UTW z okazji 10 lat działania klubu, po prawej dyrektor MBP Justyna Lytvyn.