Warsztaty z programowania

Wczoraj ( tj. 15.11.2019r. ) w ramach projektu „ Para – buch! Książka w ruch” odbyły się warsztaty z programowania, w których wzięły udział dzieci z grypy „Motylki” z Przedszkola nr 5 w Działdowie. Było to działanie edukacyjne, podczas którego nasi mali odkrywcy poznali jednego z najmniejszych robotów czyli ozobota. Skupiliśmy się również na samym pojęciu programowania, czym ono jest i w jaki sposób wykorzystujemy je w naszym codziennym życiu.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Na kolorowym dywanie siedzą przedszkolaki ''Motylki'' z przedszkola nr 5 w Działdowie. Bibliotekarka Dorota Kusik prowadzi warsztaty z programowania.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na kolorowym dywanie siedzą przedszkolaki ''Motylki'' z przedszkola nr 5 w Działdowie, Przed nimi kartki z kolorową trasą dla ozobotów.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Na kolorowym dywanie siedzą przedszkolaki ''Motylki'' z przedszkola nr 5 w Działdowie,wykonują zadanie z programowania.