LKK grupa „Tygryski” z Przedszkola „U Misia”

Nasz Lokalny Klub Kodowania gościł dziś grupę „Tygryski” z działdowskiego Przedszkola „UMisia”. Poprzez zabawę uczyliśmy dzieci prostych podstaw kodowania, przedszkolaki miały również możliwość zabawy naszymi małymi robotami (ozobotami). Dziękujemy serdecznie za to miłe spotkanie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przedszkolaki z grupy ''Tygryski'' z przedszkola ''U Misia'' siedzą na pufach. Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska czyta bajkę.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przedszkolaki z grupy ''Tygryski'' z przedszkola ''U Misia'' siedzą na pufach i malują trasę dla ozobotów,
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przedszkolaki z grupy ''Tygryski'' z przedszkola ''U Misia'' grają w grę owocowo-warzywną z programowania.