Mamy świetną wiadomość dla fanów e-booków! Już od 4 lutego 2019 r. w naszej bibliotece dostępne są kody, dzięki którym będziecie mogli czytać książki elektroniczne całkowicie za darmo, a wszystko to dzięki serwisowi Legimi. Wystarczy pobrać w bibliotece kod, zalogować się na stronie Legimi (https://www.legimi.pl/wbp_olsztyn/zaloguj) i cieszyć się e-bookami, audiobookami i synchrobookami. Z lektur można skorzystać na telefonie lub kompatybilnym z systemem czytnikiem (informacje o modelach czytników dostępne na stronie Legimi). Nie masz czytnika? Będziesz mógł go od nas wypożyczyć! Sprawdzajcie informacje na naszej stronie i pytajcie o szczegóły bibliotekarzy.

Wypożyczaj i czytaj e-booki za darmo bez limitu

1

Załóż darmowe konto na Legimi

2

 

Wpisz unikatowy kod

3

Wypożycz czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 4, PocketBook Touch Lux 5 lub pobierz bezpłatną aplikację na telefon

Jak wypożyczyć czytnik?

1 Wypożycz czytnik przedstawiając bibliotekarzowi kartę biblioteczną

2 Wpłać kaucję

3 Korzystaj do 30 dni kalendarzowych

4 Zwróć czytnik, odbierz kaucję

Potrzebujesz pomocy?

Często zadawane pytania​

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie https://www.legimi.pl/

Każdy wydany kod jest ważny 30 dni od daty aktywacji. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

W pakiecie bibliotecznym Legimi dostępne jest 75 000 ebooków. Oferta ciągle się zmienia i może się zdarzyć, że dostęp do jakiegoś tytułu może wygasnąć.

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android, niektóre czytniki ebooków marki PocketBook i Inkbook, Windows Phone, Windows 8, 10 i 11. Każdy Czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach..

W pakiecie przez Nas oferowanym dostępne są  audiobooki.

Ebooki dostępne na Legimi najlepiej wyszukiwać na https://www.legimi.pl/ebooki/ lub poprzez symbol lupy w lewym górnym rogu ekranu na stronie https://www.legimi.pl/

Czytelnik może pobrać z platformy Legimi dowolną ilość książek.

Po pobraniu książki z platformy Legimi na swoje urządzenie nie potrzeba stałego połączenie z siecią by móc czytać. Jeżeli Czytelnik pozostaje offline przez dłuższy czas, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

W pakiecie z kodami które wydaje Nasza biblioteka nie można czytać na czytnikach Kindle. (W innych płatnych pakietach można czytać na Kindle ale My takich nie oferujemy)