Od stycznia 2022 r. oferujemy Wam darmowy* dostęp do 30 000 ebooków oraz 25 000 audiobooków i podcastów w serwisie Empik Go.

* zarejestrowani u nas Czytelnicy mają możliwość otrzymania kodu uprawniającego do darmowego 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go

Jak to działa?

1.

Odbież darmowy kod w Naszej bibliotece

2.

Wejdź na empik.com/biblioteki/kod lub kliknij przycisk poniżej i wpisz otrzymany kod

3.

Zaloguj się lub zarejestruj w empik.com

4.

Pobierz aplikację Empik Go na system iOS lub Android.

Często zadawane pytania

Empik Go do prawidłowego funkcjonowania wymaga urządzenia przenośnego (smartfon, tablet) posiadającego dostęp do Internetu i wyposażonego w system operacyjny iOS (minimum iOS 11) albo Android (minimum Android 5.0).

Aplikacja jest też dostępna na czytnikach e-booków InkBOOK (Classic 2, Lumos, Prime, Prime HD, Explore, Calypso). Można ją znaleźć w sklepie z aplikacjami InkBook Apps.

Od września 2020 roku z aplikacji można korzystać na czytnikach PocketBook Touch HD 3, Touch Lux 4, Touch Lux 5, Color, InkPad 3, InkPad X, InkPad Color oraz InkPad Lite. Aby otrzymać aplikację należy połączyć czytnik z Internetem i zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji. Ikonka Empik Go pojawi się na dolnym pasku czytnika.

Od października 2021 roku ebooki z aplikacji Empik Go można czytać również na czytnikach Kindle. Szczegółowe informacje na temat usługi dostępne są na stronie: empik.com/go/kindle

Czytelnik może pobrać z platformy EmpikGo dowolną ilość książek.

Platforma  EmpikGo oferuje dostęp do ponad 70 tysięcy tytułów e-booków, audiobooków i podcastów.

Bez połączenia internetowego nie można przeglądać oferty ani dokonywać zakupów. Można natomiast czytać e-booki lub słuchać audiobooków, które zostały wcześniej pobrane do Biblioteki w aplikacji. Aplikacja przechodzi wtedy w tryb offline

Na jednym koncie można korzystać z 2 urządzeń.

Każdy wydany kod jest ważny 30 dni od daty aktywacji. Kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.