Plakat informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się 31 maja w siedzibie CKU

DKK CKU

Dyskusyjny Klub Książki Centrum Kształcenia Ustawicznego informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 31 maja 2023 r. o godzinie 16:00, na którym omawiana będziemy książka „Moja Młyńska”. Spotkanie odbędzie się w siedzibie CKU.

plakat informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się 29 maja 2023 r., na którym omawiana będzie książka „Teatr niewidzialnych dzieci”

DKK SP3

Drodzy Klubowicze. Dyskusyjny Klub Książki Szkoły Podstawowej nr 3 informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się 29 maja 2023 r., na którym omawiana będzie książka „Teatr niewidzialnych dzieci”. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3.

plakat informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się 18 maja 2023 r., na którym omawiana będzie książka „Kiedy zegar wybije dziesiątą”

DKK SP2

Drodzy Klubowicze. Dyskusyjny Klub Książki Szkoły Podstawowej nr 2 informuje, że kolejne spotkanie odbędzie się 18 maja 2023 r., na którym omawiana będzie książka „Kiedy zegar wybije dziesiątą”. Spotkanie odbędzie się w bibliotece Szkoły Podstawowej ...

zajęcia Klubu malucha po piracku

Klub Malucha

Dziś do naszej Biblioteki zawitali prawdziwi piraci! Wspólnie próbowaliśmy odszyfrować mapę i wypełnić wszystkie zadania znajdujące się na niej. Stworzyliśmy także piratów z tekturowych rolek. Mali piraci odnaleźli także słodki skarb ukryty w Biblio ...

Plakat informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 13 maja 2023, na którym omawiana będziemy książka „Inny świat"

DKK Areszt

Dyskusyjny Klub Książki Oddziału Zewnętrznego w Działdowie Zakładu Karnego w Iławie informuje, że kolejne spotkanie klubowiczów odbędzie się 13 maja 2023, na którym omawiana będziemy książka „Inny świat”. Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotec ...