Bezpieczeństwo w sieci, Szkoła Podstawowa w Klęczkowie

Mediatekę odwiedziła dziś młodzież ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa w sieci. Obejrzeli krótkie filmiki, poznali ciekawe i pożyteczne możliwości świata wirtualnego, takie jak przeglądanie stron, gry online, korzystanie z komunikatorów, edukacja czy szukanie informacji. Dowiedzieli się też czego nie wolno robić podczas korzystania z Internetu, o jego potencjalnych zagrożeniach, jakie mogą je spotkać, a także jak przed nimi się ustrzec. Zajęcia podsumował krótki test. Dziękujemy za Wasze duże zaangażowanie w trakcie warsztatów i wspólnie spędzony czas.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Na krzesełkach siedzi młodzież ze SP z Klęczkowa, biorą udział w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa w sieci. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.