Promocja tomiku poezji Sylwii Kaczmarczyk

Wczoraj w naszej bibliotece odbyła się promocja debiutanckiego tomiku Sylwii Kaczmarczyk, pt. „Jestem kobietą”. Sylwia Kaczmarczyk pisze wiersze od 1991 roku, jest członkinią Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa. Podczas promocji koleżanki ze stowarzyszenia odczytały wybrane utwory z tomiku autorki i krótki program wokalny przedstawiła Patrycja Szczęsna. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a autorce życzymy dużo weny do stworzenia kolejnych tomików!

Wnętrze biblioteki. W tle baner ozdobiony tiulem z napisem ''Jestem kobietą''z okazji debiutanckiego tomiku Sylwii Kaczmarczyk, pt. ,,Jestem kobietą''. Przy stoliku Sylwia Kaczmarczyk i prezes DKS.
Wnętrze biblioteki. W tle baner ozdobiony tiulem z napisem ''Jestem kobietą''z okazji debiutanckiego tomiku Sylwii Kaczmarczyk, pt. ,,Jestem kobietą''.Z mikrofonem dyrektor MBP w Działdowie oraz prezes DKS.
Wnętrze biblioteki. W tle baner ozdobiony tiulem z napisem ''Jestem kobietą''z okazji debiutanckiego tomiku Sylwii Kaczmarczyk, pt. ,,Jestem kobietą''. Przy stoliku prezes DKS oraz Sylwia Kaczmarczyk. Program wokalny wykonuje  Patrycja Szczęsna.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą przybyli goście z okazji promocji tomiku Sylwii Kaczmarczyk, pt.,, Jestem kobietą''.
Na stoliku otwarta książka z wydarzeniami z życia biblioteki oraz inne książki m.in. książka  o Działdowie oraz książka pt. ,,Każdy jest poetą swojego dnia''.
Przy stoliku pani Sylwia Kaczmarczyk podpisuje swój tomik poezji ,,Jestem kobietą''.
Przy stoliku pani Sylwia Kaczmarczyk podpisuje swój tomik poezji ,,Jestem kobietą'' dla pani Elżbiety Zakrzewskiej.
Wnętrze biblioteki. Wszyscy zgromadzeni goście stoją w mediatece z okazji promocji tomiku poezji Sylwii Kaczmarczyk. Przy stoliku pani Sylwia Kaczmarczyk i prezes DKS.