Warsztaty z programowania dla uczniów z Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku

Z wielką przyjemnością gościliśmy dziś w Mediatece, uczniów klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku. Dzieci miały okazję obejrzeć całą nasza Bibliotekę oraz wziąć udział w warsztatach z programowania. Każdy z uczniów dołożył wszelkich starań aby stworzyć świąteczną trasę dla ozobotów (małych robotów). Bardzo dziękujemy za to miłe spotkanie i zapraszamy do odwiedzania nas 🙂

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na warsztaty z programowania przybyły dzieci z klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na warsztaty z programowania przybyły dzieci z klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Łęcku. Dzieci malują trasę dla ozobotów. Zajęcia prowadzi bibliotekarka Dorota Kusik.