Klub Malucha

W trakcie dzisiejszego spotkania Klubu Malucha rozmawialiśmy o zbliżających się świętach – Dniu Babci i Dziadka. Czytaliśmy książkę „Marysia u babci i dziadka” a dzieci opowiadały jak mają na imię ich dziadkowie. Następnie dzieci wspólnie z opiekunami wykonały prezenty dla babć i dziadków. W naszym gronie powitaliśmy nową Klubowiczkę – Anielkę i jej mamę.

Wnętrze biblioteki, (Klub Malucha) zajęcia prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska na temat zbliżającego się święta (Dzień babci i dziadka) , dzieci uważnie słuchaja wraz z rodzicami.