Lekcja biblioteczna „Tradycje i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia” dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Działdowie

10 grudnia 2014 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Działdowie.
Przybliżono tradycje i zwyczaje świąt Bożego Narodzenia oraz zasady funkcjonowania biblioteki.

Wnętrze biblioteki, na krzesełkach siedzą uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Działdowie biorą udział w lekcji na temat tradycji i zwyczajów świąt Bożego Narodzenia.