Teatr przy stoliku

12 czerwca gościliśmy aktorów Teatru Stefana Jaracza z Olsztyna Panią Katarzynę Kropidłowską i Pana Artura Steranko w cyklu „Teatru przy stoliku”. Aktorzy zaprezentowali w formie czytanej sztukę „BLAHA I VRCHLICKA” – liryczną komedię czeskiego autora o tęsknocie za miłością dwojga samotnych ludzi. Krótką historię „Teatru przy stoliku” przybliżyła nam opiekun cyklu Elżbieta Lenkiewicz.

Przy stoliku siedzą aktorzy z Teatru Stefana Jaracza z Olsztyna  Katarzyna Kropidłowska i Artur Steranko.
Przy scenie stoi opiekun cyklu teatru Elżbieta Lenkiewicz.
Publiczność zgromadzona na sztukę "BLAHA I VRCHLICKA".
Przy stoliku siedzą aktorzy z Teatru Stefana Jaracza z Olsztyna  Katarzyna Kropidłowska i Artur Steranko obok opiekun cyklu Elżbieta Lenkiewicz.
Na scenie dyrektor MBP Justyna Lytvyn oraz opiekun cyklu Elżbieta Lenkiewicz.
Publiczność zgromadzona na sztukę "BLAHA I VRCHLICKA".