Klub Malucha

Za nami pierwszy bal karnawałowy maluchów! Czytaliśmy książkę „Zuzia idzie na bal przebierańców” oraz wykonaliśmy korony dla opiekunów. Urządziliśmy pokaz mody oraz tańczyliśmy do znanych dziecięcych przebojów. Dziękujemy za fantastyczną zabawę! 🙂

Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) Pierwszy bal  karnawałowy maluchów! Bibliotekarka Ania Wiśniewska bawi się z dziećmi towarzyszą im opiekunowie.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska. Pierwszy bal  karnawałowy maluchów! Grupa tańczy do znanych przebojów.
Wnętrze biblioteki (Klub Malucha) zajęcia prowadzi bibliotekarka Aleksandra Cybulska. Pierwszy bal  karnawałowy maluchów! Grupa słucha czytanki.