Teatr przy stoliku

24.02 (poniedziałek) licznie zgromadzona działdowska publiczność miała okazję wziąć udział w „Teatrze przy stoliku”. Wystawiona przez aktorów z olsztyńskiego teatru im. Stefana Jaracza – Wiesławę Szymańską i Mariana Czarkowskiego- sztuka, nosiła tytuł „Oto czulent na dzisiejszy szabat…”. Była to opowieść przywołująca barwny świat żydowskiej obyczajowości, pełna przewrotnego humoru i dźwięków gitary, którą Pan Marian umilił nam to spotkanie. Słowa wstępu tradycyjnie wygłosiła Pani Elżbieta Lenkiewicz. Dziękujemy serdecznie!

Wnętrze biblioteki. Przy stoliku TEATR Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski obok Elżbieta Lenkiewicz.
Wnętrze biblioteki. Pani dyrektor Justyna Lytvyn oraz przy stoliku TEATR Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku TEATR Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku TEATR Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski na krzesełkach wszyscy zgromadzeni goście.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku TEATR Wiesława Szymańska i Marian Czarkowski. Na krzesełkach wszyscy zgromadzeni goście.