Spotkanie DKK UTW.

8 lutego 2015 r. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie DKK UTW. Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku odwiedzili nas w celu dyskutowania na temat książek. Na dzisiejszym spotkaniu omawiane były książki: Małgorzaty Thiele „Trzy panie w samochodzie, czyli sekta olimpijska” i Katarzyny Wolnik-Vera „Przystanek Barcelona”

Na stoliku leżą dwie książki Małgorzaty Thiele "Trzy panie w samochodzie, czyli sekta olimpijska" i Katarzyny Wolnik-Vera "Przystanek Barcelona".
Wnętrze biblioteki, przy stolikach siedzą członkowie DKK UTW wspólnie omawiają książki: Małgorzaty Thiele "Trzy panie w samochodzie, czyli sekta olimpijska" i Katarzyny Wolnik-Vera "Przystanek Barcelona".