Turniej Gier Komputerowych – League of Legends

W sobotę 24 stycznia 2015 roku w naszej Bibliotece odbył się Turniej Gier Komputerowych w grę League of Legends. Zainteresowanie uczestników oraz ilość przybyłych osób przerosła nasze oczekiwania, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Turniej zaczął się o godzinie 8.30 a pierwszy mecz rozpoczął się tuż po otwarciu turnieju. Naszą Bibliotekę w ten dzień odwiedziło ponad 100 osób. W turnieju nie było ograniczeń wiekowych, więc wiek uczestników był różny, najmłodszy uczestnik miał 9 lat, natomiast najstarszy 26! Emocje towarzyszyły nam aż do ostatniego meczu, w którym wyłoniliśmy zwycięzcę – drużynę White Lucian w składzie: Marek Leliński, Artur Tymiński, Bartosz Piątkowski. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za liczne przybycie, oraz za miły czas spędzony w Bibliotece ;).

Uczestnicy i publiczność zgromadzona na turniej gier komputerowych, w tle wyświetlona prezentacja gry League of Legends.
Sześcioro uczestników podczas turnieju gry komputerowej League of Legends.
Trzech laureatów z nagrodami , prowadzący oraz  dyrektor MBP Justyna Lytvyn.