Spotkanie DKK UTW.

Dnia 9 kwietnia 2015 odbyło się kolejne spotkanie DKK UTW. Uczestnicy omawiali książki: „Zapasy z życiem” Érica-Emmanuela Schmitta i „Cień wiatru” Carlosa Ruiza Zafona. Dodatkowo członkowie klubu gościli na spotkaniu skandynawistę Pana Piotra Szatkowskiego, który przetłumaczył na język pruski „Małego Księcia”. Pan Piotr chętnie odpowiedział na pytania uczestników, a potem na ich prośbę odczytał fragment przetłumaczonego.

Wnętrze biblioteki, przy stolikach członkowie DKK UTW wspólnie omawiają książki "Zapasy z życiem" Érica-Emmanuela Schmitta i  "Cień wiatru" Carlosa Ruiza Zafona.