8 lat DKK Gimnazjum nr 2

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się jubileuszowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Gimnazjum nr 2 w Działdowie. Jest to najdłużej działający w naszej Bibliotece Klub DKK – ma już 8 lat! Na dzisiejszym spototkaniu omawiana była książka Mary Ann Shaffer i Annie Barrows: „Stowarzyszenie Miłośników Literatory i Placka z Kartoflanych Obierek”. Żeby milej rozmawiało się o książkach uczestnicy spotkania dostali tort z okazji urodzin Klubu. Wszystkim bardzo dziękujemy za uczestnictwo 😉

Na stoliku leży książka pt. "Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek" Mary Ann Shaffer i Annie Barrows.
Tort z napisem 8 LAT DKK GIM NR 2.
Wnętrze biblioteki, na fotelach siedzą członkowie DKK GIM NR 2 wspólnie omawiają książkę "Stowarzyszenie Miłośników Literatory i Placka z Kartoflanych Obierek"  Mary Ann Shaffer i Annie Barrows.